zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w nowobudowanym budynku.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Kołobrzeg, śródmieście

233 988 | 34 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 215/NFN/OMS

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,41 m2 , w nowobudowanym budynku będącego częścią inwestycji deweloperskiej. Mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku 4-ro piętrowego. Mieszkanie 34,41 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki z wc, - przedpokoju Do mieszkania przynależy balkon o powierzchni 450 cm x150 cm. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w hali garażowej w cenie od 40 000 zł Osiedle Słoneczne charakteryzuje się nowoczesną architekturą, subtelną kolorystyką elewacji i starannie dobranymi elementami wykończeniowymi. W czteropiętrowym budynku znajdują się 42 przestronne i wygodne lokale mieszkalne o zróżnicowanych rozkładach i powierzchniach od 25 do 73 mkw. Wszystkie lokale posiadają balkony jak również są dostosowane dla osób niepełnosprawnych. Dostęp do budynku zapewniają dwie klatki schodowe zlokalizowane od strony wewnętrznej, a komunikację pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami obiektu ułatwiają nowoczesne, cichobieżne i panoramiczne windy, docierające także do podziemnej hali garażowej z miejscami postojowymi. Duże okna sięgające podłogi znajdujące się zarówno w mieszkaniach, jak i na klatkach schodowych sprawią, że wszystkie wnętrza będą doskonale doświetlone. Atutem naszej inwestycji jest jej usytuowanie - zaledwie 10 min. od centrum miasta i 20 min. od morza. W bliskim sąsiedztwie znajdują się również m.in.: szkoła, przedszkola, szpital, obiekty sportowe i rekreacyjne oraz pełna sieć handlowa. Mieszkańcy tego osiedla docenią połączenie ciszy i spokoju Kołobrzegu z miejskim życiem dostępnym dzięki dogodnym połączeniom komunikacyjnym. Całość tworzyć będą cztery nisko kondygnacyjne budynki połączone fasadą z przeszkleniami. Osiedle będzie miało otwarty charakter z przyjazną infrastrukturą. Inwestycja zaprojektowana została z niezwykłą starannością. Cały teren będzie ogrodzony i monitorowany tak by można czuć się spokojnie o bezpieczeństwo swoich bliskich i swoje. NAJBEZPIECZNIEJSZA INWESTYCJA, BEZ KREDYTU, BEZ OBCIĄŻEŃ, 0% RYZYKA ! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! NOTA PRAWNA Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w nowobudowanym budynku.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Kołobrzeg, śródmieście

213 831 | 31 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 214/NFN/OMS

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30,99 m2 , w nowobudowanym budynku będącego częścią inwestycji deweloperskiej. Mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku 4-ro piętrowego. Mieszkanie 30,99 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki z wc, - przedpokoju Do mieszkania przynależy balkon o powierzchni 450 cm x150 cm. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w hali garażowej w cenie od 40 000 zł Osiedle Słoneczne charakteryzuje się nowoczesną architekturą, subtelną kolorystyką elewacji i starannie dobranymi elementami wykończeniowymi. W czteropiętrowym budynku znajdują się 42 przestronne i wygodne lokale mieszkalne o zróżnicowanych rozkładach i powierzchniach od 25 do 73 mkw. Wszystkie lokale posiadają balkony jak również są dostosowane dla osób niepełnosprawnych. Dostęp do budynku zapewniają dwie klatki schodowe zlokalizowane od strony wewnętrznej, a komunikację pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami obiektu ułatwiają nowoczesne, cichobieżne i panoramiczne windy, docierające także do podziemnej hali garażowej z miejscami postojowymi. Duże okna sięgające podłogi znajdujące się zarówno w mieszkaniach, jak i na klatkach schodowych sprawią, że wszystkie wnętrza będą doskonale doświetlone. Atutem naszej inwestycji jest jej usytuowanie - zaledwie 10 min. od centrum miasta i 20 min. od morza. W bliskim sąsiedztwie znajdują się również m.in.: szkoła, przedszkola, szpital, obiekty sportowe i rekreacyjne oraz pełna sieć handlowa. Mieszkańcy tego osiedla docenią połączenie ciszy i spokoju Kołobrzegu z miejskim życiem dostępnym dzięki dogodnym połączeniom komunikacyjnym. Całość tworzyć będą cztery nisko kondygnacyjne budynki połączone fasadą z przeszkleniami. Osiedle będzie miało otwarty charakter z przyjazną infrastrukturą. Inwestycja zaprojektowana została z niezwykłą starannością. Cały teren będzie ogrodzony i monitorowany tak by można czuć się spokojnie o bezpieczeństwo swoich bliskich i swoje. NAJBEZPIECZNIEJSZA INWESTYCJA, BEZ KREDYTU, BEZ OBCIĄŻEŃ, 0% RYZYKA ! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! NOTA PRAWNA Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w nowobudowanym budynku.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Kołobrzeg, śródmieście

188 992 | 30 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 213/NFN/OMS

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,53 m2 , w nowobudowanym budynku będącego częścią inwestycji deweloperskiej. Mieszkanie zlokalizowane na parterze budynku 4-ro piętrowego. Mieszkanie 29,53 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - łazienki z wc, - przedpokoju Do mieszkania przynależy balkon o powierzchni 218 cm x150 cm. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w hali garażowej w cenie od 40 000 zł Osiedle Słoneczne charakteryzuje się nowoczesną architekturą, subtelną kolorystyką elewacji i starannie dobranymi elementami wykończeniowymi. W czteropiętrowym budynku znajdują się 42 przestronne i wygodne lokale mieszkalne o zróżnicowanych rozkładach i powierzchniach od 25 do 73 mkw. Wszystkie lokale posiadają balkony jak również są dostosowane dla osób niepełnosprawnych. Dostęp do budynku zapewniają dwie klatki schodowe zlokalizowane od strony wewnętrznej, a komunikację pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami obiektu ułatwiają nowoczesne, cichobieżne i panoramiczne windy, docierające także do podziemnej hali garażowej z miejscami postojowymi. Duże okna sięgające podłogi znajdujące się zarówno w mieszkaniach, jak i na klatkach schodowych sprawią, że wszystkie wnętrza będą doskonale doświetlone. Atutem naszej inwestycji jest jej usytuowanie - zaledwie 10 min. od centrum miasta i 20 min. od morza. W bliskim sąsiedztwie znajdują się również m.in.: szkoła, przedszkola, szpital, obiekty sportowe i rekreacyjne oraz pełna sieć handlowa. Mieszkańcy tego osiedla docenią połączenie ciszy i spokoju Kołobrzegu z miejskim życiem dostępnym dzięki dogodnym połączeniom komunikacyjnym. Całość tworzyć będą cztery nisko kondygnacyjne budynki połączone fasadą z przeszkleniami. Osiedle będzie miało otwarty charakter z przyjazną infrastrukturą. Inwestycja zaprojektowana została z niezwykłą starannością. Cały teren będzie ogrodzony i monitorowany tak by można czuć się spokojnie o bezpieczeństwo swoich bliskich i swoje. NAJBEZPIECZNIEJSZA INWESTYCJA, BEZ KREDYTU, BEZ OBCIĄŻEŃ, 0% RYZYKA ! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! NOTA PRAWNA Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w nowobudowanym budynku.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Kołobrzeg, śródmieście

210 732 | 31 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 212/NFN/OMS

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30,99 m2 , w nowobudowanym budynku będącego częścią inwestycji deweloperskiej. Mieszkanie zlokalizowane na parterze budynku 4-ro piętrowego. Mieszkanie 30,99 m2 składa się: - 1 sypialni, - salonu z aneksem kuchennym, - łazienki z wc, - przedpokoju. Do mieszkania przynależy balkon o powierzchni 450 cm x150 cm. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w hali garażowej w cenie od 40 000 zł Osiedle Słoneczne charakteryzuje się nowoczesną architekturą, subtelną kolorystyką elewacji i starannie dobranymi elementami wykończeniowymi. W czteropiętrowym budynku znajdują się 42 przestronne i wygodne lokale mieszkalne o zróżnicowanych rozkładach i powierzchniach od 25 do 73 mkw. Wszystkie lokale posiadają balkony jak również są dostosowane dla osób niepełnosprawnych. Dostęp do budynku zapewniają dwie klatki schodowe zlokalizowane od strony wewnętrznej, a komunikację pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami obiektu ułatwiają nowoczesne, cichobieżne i panoramiczne windy, docierające także do podziemnej hali garażowej z miejscami postojowymi. Duże okna sięgające podłogi znajdujące się zarówno w mieszkaniach, jak i na klatkach schodowych sprawią, że wszystkie wnętrza będą doskonale doświetlone. Atutem naszej inwestycji jest jej usytuowanie - zaledwie 10 min. od centrum miasta i 20 min. od morza. W bliskim sąsiedztwie znajdują się również m.in.: szkoła, przedszkola, szpital, obiekty sportowe i rekreacyjne oraz pełna sieć handlowa. Mieszkańcy tego osiedla docenią połączenie ciszy i spokoju Kołobrzegu z miejskim życiem dostępnym dzięki dogodnym połączeniom komunikacyjnym. Całość tworzyć będą cztery nisko kondygnacyjne budynki połączone fasadą z przeszkleniami. Osiedle będzie miało otwarty charakter z przyjazną infrastrukturą. Inwestycja zaprojektowana została z niezwykłą starannością. Cały teren będzie ogrodzony i monitorowany tak by można czuć się spokojnie o bezpieczeństwo swoich bliskich i swoje. NAJBEZPIECZNIEJSZA INWESTYCJA, BEZ KREDYTU, BEZ OBCIĄŻEŃ, 0% RYZYKA ! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! NOTA PRAWNA Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w nowobudowanym budynku.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Kołobrzeg, śródmieście

368 555 | 67 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 211/NFN/OMS

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67,01m2 , w nowobudowanym budynku będącego częścią inwestycji deweloperskiej. Mieszkanie zlokalizowane na parterze budynku 4-ro piętrowego. Mieszkanie 67,01 m2 składa się z; - 2 sypialni, - salonu z aneksem kuchennym, - łazienki, - wc, - przedpokoju. Do mieszkania przynależą 2 balkony. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w hali garażowej w cenie od 40 000 zł Osiedle Słoneczne charakteryzuje się nowoczesną architekturą, subtelną kolorystyką elewacji i starannie dobranymi elementami wykończeniowymi. W czteropiętrowym budynku znajdują się 42 przestronne i wygodne lokale mieszkalne o zróżnicowanych rozkładach i powierzchniach od 25 do 73 mkw. Wszystkie lokale posiadają balkony jak również są dostosowane dla osób niepełnosprawnych. Dostęp do budynku zapewniają dwie klatki schodowe zlokalizowane od strony wewnętrznej, a komunikację pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami obiektu ułatwiają nowoczesne, cichobieżne i panoramiczne windy, docierające także do podziemnej hali garażowej z miejscami postojowymi. Duże okna sięgające podłogi znajdujące się zarówno w mieszkaniach, jak i na klatkach schodowych sprawią, że wszystkie wnętrza będą doskonale doświetlone. Atutem naszej inwestycji jest jej usytuowanie - zaledwie 10 min. od centrum miasta i 20 min. od morza. W bliskim sąsiedztwie znajdują się również m.in.: szkoła, przedszkola, szpital, obiekty sportowe i rekreacyjne oraz pełna sieć handlowa. Mieszkańcy tego osiedla docenią połączenie ciszy i spokoju Kołobrzegu z miejskim życiem dostępnym dzięki dogodnym połączeniom komunikacyjnym. Całość tworzyć będą cztery nisko kondygnacyjne budynki połączone fasadą z przeszkleniami. Osiedle będzie miało otwarty charakter z przyjazną infrastrukturą. Inwestycja zaprojektowana została z niezwykłą starannością. Cały teren będzie ogrodzony i monitorowany tak by można czuć się spokojnie o bezpieczeństwo swoich bliskich i swoje. NAJBEZPIECZNIEJSZA INWESTYCJA, BEZ KREDYTU, BEZ OBCIĄŻEŃ, 0% RYZYKA ! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! NOTA PRAWNA Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Doskonała inwestycja nad morzem tylko 350 m od plaży !!!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Kołobrzeg, Uzdrowiskowa

239 000 | 33 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 139/NFN/OMS

Oferuję Państwu - dochodowy apartament w kompleksie hotelowym. Apartament o powierzchni - 33,38 m2 składa się z jednego pokoju z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz łazienki z WC. Apartament ma ekspozycję zachodnią z widokiem na ogród. Uroku dodają duże przeszklenia, efektem tego jest bardzo słoneczny i ciepły apartament. Czy blisko do plaży? Tak, to zaledwie 350 metrów dzieli Państwa od złotych piasków kołobrzeskiej plaży. Apartament ten znajduje się w Dzielnicy Uzdrowiskowej Kołobrzegu. Jest to dogodna lokalizacja w bardzo bliskim sąsiedztwie plaży, parku nadmorskiego a do centrum Kołobrzegu dzieli Państwa zaledwie 2 km. A, więc to doskonała inwestycja do czerpania dochodów z wynajmu, bądź do własnego wypoczynku w jednym z najbardziej prestiżowych kurortów nad polskim morzem. To cicha, spokojna okolica. W pobliżu plaża, park nadmorski i promenada, kawiarnie, restauracje, lokale handlowo-usługowe, korty tenisowe. Apartament umeblowany i wyposażony jest w standardzie hotelowym. Wyposażenie: aneks kuchenny z lodówką, sofa, toaletka, podwójne łóżko,szafa, TV, prysznic, bidet, wc. Ogrzewanie centralne, kotłownia gazowa w budynku. Do apartamentu można wejść przez część hotelową jak też poprzez odrębne wejście do budynku z podjazdem dla wózków. W budynku znajduje się winda. Termin wydania nieruchomości - do uzgodnienia. CENA DO NEGOCJACJI !!! ZAPRASZAM do kontaktu telefonicznego 795-440-170 Iwona Majchrzak bądź mailowego im@nieruchomosci-nafali.pl w celu uzyskania szczegółowych informacji o ofercie.